Prezradím vám

Kto vlastne som

Nechajte značku zažiariť

Vložte do značky svoju energiu, osobné hodnoty a kus seba samej. Ak bude mať vašu esenciu, jej sila zažiari naplno.

Pritiahnete si srdcových klientov, s ktorými vás bude spájať omnoho viac ako len vystavená faktúra. 

Počas svojej marketingovej praxe som pracovala s desiatkami značiek a som si istá, že aj tá VAŠA môže byť ďalším úspešným príbehom.

ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok

Práca ma baví(la) odjakživa

Začínala som v reklamke, vypiplala od bábätka zopár úspešných značiek a jednej zachránila zadok. Po rokoch som počúvla svoje srdce a presedlala na freelancerskú stoličku.

Dnes pomáham podnikateľkám objaviť jedinečnú esenciu ich značky, pretaviť ju do autentického marketingu a webu s dušou. Pretože každá žena má božské právo byť nezávislá. Minimálne finančne.  

Inšpirujú ma ženy ako Marie Forleo, Denise Duffield, Merel Kriegsman, či Michelle Obama. A baví ma JanaS.

 

Čo robím, keď nerobím

V lete načerpávam energiu na horách, v zime brázdim lyžiarske svahy. Pozorujem malofatranské vrchy či hviezdnu oblohu. Čítam Dominika Dána. Alebo pozerám Netflix. 

Milujem výstup z komfortu, v akejkoľvek forme. Rýchlu jazdu na aute, či motorke. Zoskok padákom v tandeme. Putovanie po (ne)známych krajinách. Osobnostný rast, aj ten, ktorý spočiatku bolí.

A môj sen? Aspoň pár mesiacov dobrovoľníčiť v africkom útulku pre slonie siroty.

Kto som?

Minimalistka, empatka, multipotenciálka, tak trošku rebelka. Liberálna feministka so sklonom k alternatíve a tradíciám. Vidím a cítim. A viem povedať nie. Aj s humorom. 

Pracujem, ako varím. Zvyčajne bez receptu, zato s láskou namiešam majstrovskú sympóziu, ktorá chutí.

A s čím môžem pomôcť vám?

brand-ikona

Branding

Nemáte jasne zadefinovaný dizajn a identitu značky? Neviete, ako zaujať a odlíšiť sa od konkurencie? Nekomunikujete konzistentne? Využite svoje dary naplno a pretavte ich do esencie svojej značky.

kluc-k.srdcu-zakaznika

Marketing

Chceli by ste biznis stratégiu, v ktorej sa cítite naozaj dobre? Máte množstvo ideí a neviete, čo skôr? Zasekli ste sa? Spoznajte svojho srdcového klienta. Spolu nájdeme cestu, ako ho osloviť a pritiahnuť. 

tvorba-web-stranok

Tvorba webu

Chceli by ste web, ktorý vyjadrí vašu značku, štýl, osobnosť a bude mať dizajnový look? Vytvorím pre vás web s esenciou vašej značky, ktorý vám pritiahne srdcových klientov a zároveň bude plniť biznis ciele.