ludmila-hoosova-ako-zacat-podnikat-tvorba-web-stranok-1-re

Som Ľudmila Hoosová

a ukazujem podnikateľom v službách a freelancerom, ako sa aj malý biznis môže stať úspešným a vyhľadávaným

Pre mňa osobne je najväčšou motiváciou môcť sledovať prvé úspešné kroky svojich klientov. Ako sa im vďaka dobre nastavenému marketingu a predávajúcej web stránke darí získavať nových zákazníkov, zvyšovať zisky, pričom robia prácu, ktorá ich napĺňa.

Špecializujem sa na online marketing, vďaka čomu pomáham podnikateľom v službách a freelancerom získavať klientov a zvyšovať predaje cez internet používaním overených postupov, zadefinovaním kvalitnej stratégie a jasných cieľov. Online marketing považujem za najlepší spôsob na prezentáciu akýchkoľvek podnikateľských aktivít a zvyšovanie ziskov.

Vďaka rokom skúseností a praxe v agentúrach, v medzinárodných korporáciách, na exekutívnych aj manažérskych pozíciách v marketingovej oblasti, ako aj neustálemu vzdelávaniu sa, toto know-how rada odovzdávam ďalej.

Mojim klientom ukazujem, ako sa pomocou budovania osobnej značky a prezentácie na internete môže aj malý biznis stať úspešným a vyhľadávaným. Nech je pre nich ich práca slobodnejšia, radostnejšia, zmysluplnejšia a zarába im viac peňazí.

Ak to myslíte s rozbehom podnikania vážne a máte problém s nastavením marketingu, potrebujete web alebo len mentálne nakopnúť, určite sa mi ozvite.

Konzultácie

Potrebujete pomôcť s nastavením marketingu, zadefinovaním kvalitnej stratégie a celkovo, naštartovať vaše podnikanie správnym smerom? Ak nechcete rozbiehať podnikanie štýlom pokus-omyl, rada vám s tým pomôžem.

Tvorba web stránok

Chceli by ste web, ktorý vám prináša zákazníkov a bude vaším najlepším obchodníkom 24 hodín denne? Získajte web na mieru, vrátane návrhu špičkového obsahu a štruktúry, ktorý bude slúžiť vášmu cieľu a potrebám zákazníkov.

Audit webu

Máte web, ale nespĺňa vaše očakávania? Problém môže v textoch, štruktúre, rýchlosti či funkčnosti. Výsledkom auditu je hĺbková analýza, kde získate konkrétne odporúčania, vďaka ktorým bude web prinášať očakávané výsledky.

dula-luba-lapsanska

"Skvelá spolupráca a verím, že dlhodobá. Ďakujem."

Keď som nutne potrebovala novú web stránku, to, čo ma najviac potešilo na spolupráci s Ľudkou, bol jej záujem o tému a obrovské nadšenie. Stačil jej len krátky náčrt toho, čo potrebujem a už to išlo samé od seba. K tomu ešte doplnila mnoho vecí, o ktorých my nemarketéri vôbec netušíme. Komunikovať s ňou je tak prínosné! Je trpezlivá, pedantná a pohodová. Skvelá spolupráca a verím, že dlhodobá. Ďakujem.

Ľuba Lapšanská - riaditeľka o.z. Slovenské duly

Myslíte to so svojím podnikaním vážne?

Menu