ludmila-hoosova-ako-zacat-podnikat-tvorba-web-stranok-1-re

Som Ľudmila Hoosová

a ukazujem podnikateľom v službách, ako sa aj malý biznis môže stať úspešným a vyhľadávaným

Pre mňa osobne je najväčšou motiváciou, keď vidím úspechy svojich klientov. Ako vďaka presne cielenému marketingu, budovaniu osobnej značky a predávajúcej web stránke získavajú nových zákazníkov, zvyšujú zisky a budujú svoje expertné meno. A pritom robia prácu, ktorá ich baví a napĺňa.

Špecializujem sa na online marketing, web dizajn a personal branding, a tak pomáham podnikateľom v službách získavať nových klientov a zvyšovať zisky.  Ak používate overené postupy, budujete svoju osobnú značku, máte jasné ciele a kvalitnú stratégiu, výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Online marketing a dobre podchytený osobný branding pokladám za veľmi účinný na zvyšovanie efektivity vášho podnikania.

Po rokoch praxe v agentúrach, korporáciách, na exekutívnych aj manažérskych pozíciách v marketingu, toto know-how rada odovzdávam ďalej. Výsledky mojich klientov hovoria o tom, že úspešne.

Ukážem vám, že pomocou budovania osobnej značky a prezentácie na internete sa môže aj váš biznis stať úspešným. Nech je vaša práca slobodnejšia, radostnejšia, zmysluplnejšia a zarába vám viac.

Myslíte to so svojím podnikaním vážne? Ak máte problém s nastavením marketingu, neviete, ako uchopiť prezentáciu svojej značky, potrebujete web alebo len mentálne nakopnúť, určite sa mi ozvite.

Marketingová konzultácia

Potrebujete pomôcť s nastavením marketingu, zadefinovaním stratégie, správnej cieľovej skupiny, ponuky služieb, či s nastavením cien? Ak nechcete strácať čas či peniaze tým, že sa vyberiete nesprávnym smerom, určite sa ozvite.

Tvorba web stránok

Chceli by ste web, ktorý vám prináša zákazníkov a bude vaším najlepším obchodníkom 24 hodín denne? Získajte web na mieru, ktorý vyjadrí vašu značku, štýl, osobnosť a pritiahne vám tých správnych klientov.

Branding konzultácia

Podnikáte už nejakú dobu a ešte stále nemáte jasne zadefinovaný dizajn? Nekomunikujete konzistentne? Neviete, ako sa odlíšiť od konkurencie? Využite svoj potenciál pri budovaní značky naplno a získajte viac klientov.

dula-luba-lapsanska

"Skvelá spolupráca a verím, že dlhodobá. Ďakujem."

Keď som nutne potrebovala novú web stránku, to, čo ma najviac potešilo na spolupráci s Ľudkou, bol jej záujem o tému a obrovské nadšenie. Stačil jej len krátky náčrt toho, čo by som chcela dosiahnuť a vďaka konzultáciám sa to aj podarilo. Navrhla mnoho vecí, o ktorých my nemarketéri vôbec netušíme a pritom naozaj fungujú. Komunikovať s ňou bolo pre moje podnikanie veľmi prínosné. Skvelá spolupráca a verím, že dlhodobá. Ďakujem.

Ľuba Lapšanská - riaditeľka o.z. Slovenské duly

Myslíte to so svojím podnikaním vážne?

Menu