Ukážka portfólia a referencie

čo o mne hovoria klienti, s ktorými som spolupracovala

vlado-wagner

"Ľudka navrhuje efektívne riešenia, šité na náš budget. Vrelo odporúčam."

Sme veľmi radi, že sme oslovili Ľudku na marketingové konzultácie. Na rozdiel od nás je v marketingu odborníčkou a vďaka spoločným konzultáciám sa nám podarilo posunúť našu akadémiu jogy o veľký kus vpred. Má prehľad, vidí veci komplexne, vie navrhnúť efektívne riešenia, šité na náš budget. Marketingové konzultácie vrelo odporúčam.

Vlado Wagner - lektor a zakladateľ Ásana

"Je třeba si dobře rozmyslet, zda budete svůj čas utrácet nebo investovat."

Když jsem začala psát blog, vytvořila jsem si základní webové stránky sama. Na svých stránkách jsem však viděla především nedostatky a místo tvoření článků a infoproduktů jsem trávila drahocený čas nastavováním technikálií a laděním vzhledu. Přesto jsem nebyla s výsledkem spokojená. Už po prvním telefonátu s Ľudkou mi bylo jasné, že je velká profesionálka, navíc mi sedla i lidsky. Nový web mi vytvořila během dvou týdnů a trpělivě se mnou ladila fonty i barevnost, dokud jsme nebyly obě spokojené. Svůj web teď miluju, mohu se naplno věnovat tvorbě a díky stálé péči Ľudky rychleji rozvíjet své podnikání. Čas nám odměřuje všem stejně a každý z nás by si měl dobře rozmyslet, zda bude svůj čas utrácet nebo investovat.

Adéla Sen - koučka a lektorka
michal-cacko-cdrc-referencia-ludmila-hoosova

"Je to pre nás úplne nový začiatok, čo sa týka prezentácie našej spoločnosti."

Naše očakávania pred tvorbou webu boli veľké, ale realita oveľa lepšia. Je to pre nás úplne nový začiatok, čo sa týka webovej prezentácie našej spoločnosti. Web sme ešte len spustili a už sme sa tešili pozitívnym reakciám. Rozhodne spoluprácu odporúčame a to veľmi radi.

Michal Čačko - majiteľ CDRC
silvia-wagnerova

"V priebehu mesiaca nám stúpla návštevnosť webu o 100%."

Náš starý web bol nemoderný a neprispôsoboval sa tabletom, či mobilu, čo viedlo k poklesu návštevnosti stránky, ako aj našich služieb. A to sme potrebovali zmeniť. Ľudka nám doslova ušila web na mieru a presne podľa našich predstáv. S výsledkom sme boli nadmieru spokojní. V priebehu mesiaca nám stúpla návštevnosť webu o 100%. Touto cestou vrelo odporúčam jej služby, kde musím vyzdvihnúť veľmi profesionálny, ľudský prístup, ako smerom ku klientovi a jednania s ním, tak aj ku samotným službám. Ďakujeme!

Silvia Wagnerová - Akadémia Ásana

Myslíte to so svojím podnikaním vážne?

Menu