Ukážka portfólia a referencie

čo o mne hovoria klienti, s ktorými som spolupracovala

vlado-wagner

"Ľudka navrhuje efektívne riešenia, šité na náš budget. Vrelo odporúčam."

Sme veľmi radi, že sme oslovili Ľudku na marketingové konzultácie. Na rozdiel od nás je v marketingu odborníčkou a vďaka spoločným konzultáciám sa nám podarilo posunúť našu akadémiu jogy o veľký kus vpred. Má prehľad, vidí veci komplexne, vie navrhnúť efektívne riešenia, šité na náš budget. Marketingové konzultácie vrelo odporúčam.

Vlado Wagner - zakladateľ ÁSANA
monika-stehlikova-bodytalks-tajomstvo-reci-tela-round

"Výsledkom je výborne sa predávajúci online program. Odporúčam!"

Ľudku som oslovila s prípravou a technickým spracovaním môjho prvého online kurzu. Hľadala som človeka, ktorý dokáže pracovať samostatne, precízne a má už veľa skúseností. Bola som v extrémnom časovom strese. Ľudka je profesionálka. Sadla mi ako človek a bolo na ňu spoľahnutie, čo vo mne vyvolalo pocit bezpečia a ten bol pre mňa na nezaplatenie. Vďaka marketingovým konzultáciám sa nám podarilo posunúť web aj štruktúru kurzu na vyššiu úroveň. Výsledkom je bezchybne fungujúci web a výborne sa predávajúci online program. Odporúčam!

Monika Stehlíková - BodyTalks
denisa-semanova-pan-green

"Audit bol veľmi podnetný. Ľudmila nám výrazne pomohla e-shop vylepšiť."

Audit sme chceli kvôli vychytaniu “múch” a slabých miest na našom novom e-shope. Výstup z auditu bol úžasný :). Splnil moje očakávania a ešte omnoho viac – bol veľmi podnetný, inšpirujúci, tipy boli praktické a Ľudmila mi ukázala e-shop “inými očami”. Pomohla nám výrazne e-shop vylepšiť, upraviť ho viac prozákaznícky, moderne a podľa súčasných požiadaviek trhu. Komunikácia bola veľmi ľudská, čo oceňujem zo všetkého najviac. Určite odporúčam!

Denisa Semanová - majiteľka e-shopu Pan Green
silvia-wagnerova

"V priebehu mesiaca nám stúpla návštevnosť webu o 100%."

Náš starý web bol nemoderný a neprispôsoboval sa tabletom, či mobilu, čo viedlo k poklesu návštevnosti stránky, ako aj našich služieb. A to sme potrebovali zmeniť. Ľudka nám doslova ušila web na mieru a presne podľa našich predstáv. S výsledkom sme boli nadmieru spokojní. V priebehu mesiaca nám stúpla návštevnosť webu o 100%. Touto cestou vrelo odporúčam jej služby, kde musím vyzdvihnúť veľmi profesionálny, ľudský prístup, ako smerom ku klientovi a jednania s ním, tak aj ku samotným službám. Ďakujeme!

Silvia Wagnerová - Akadémia Ásana

Myslíte to so svojím podnikaním vážne?

Menu