Vytvorila som

Hovoria o mne
ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok
ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok
ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok
nina-mlynarczykova
"Byla to jedna z nejlepších investic do mého podnikání"

Chci se podělit o dojmy z konzultace s Ludmilou, kterou jsem absolvovala ve čtvrtek… a ještě to pořád rozdýchávám. V tom nejlepším slova smyslu! Jedno velké WOW. Konzultaci jsem si objednala, protože teď řeším rebranding a potřebovala jsem někoho, kdo mě provede tím, co už vím, ale učeše to a pojmenuje. Lépe jsem si vybrat nemohla! Konečně jsem pořádně pojmenovala hodnoty své značky, vybrala nové barvy a nová písma. A teď zapracovávám vše, co jsme v konzultaci probraly, do praxe. Jednoduše musím říct, že to byla jedna z nejlepších investic do mého podnikání. A jak to tak vidím, nejspíš nebyla poslední.

Nina Mlynarszyková – podnikateľka
monika-stehlikova-bodytalks-tajomstvo-reci-tela
"Výsledkom je výborne sa predávajúci online program"

Ľudku som oslovila s prípravou a technickým spracovaním môjho prvého online kurzu. Hľadala som človeka, ktorý dokáže pracovať samostatne, precízne a má už veľa skúseností. Bola som v extrémnom časovom strese.

Ľudka je profesionálka. Sadla mi ako človek a bolo na ňu spoľahnutie, čo vo mne vyvolalo pocit bezpečia a ten bol pre mňa na nezaplatenie.

Vďaka marketingovým konzultáciám sa nám podarilo posunúť web aj štruktúru kurzu na vyššiu úroveň. Výsledkom je bezchybne fungujúci web a výborne sa predávajúci online program. Odporúčam!

Monika Stehlíková – Tajomstvo reči tela
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok
ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok
ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok
miriam-paradova

"Ľudmila dokázala postrehnúť a poradiť, akým chybám sa vyhnúť"

Ľudmilu som oslovila, aby som si ujasnila svoje archetypy. Nakoľko idem prerábať web, chcela som ho tvoriť v súlade s nimi.

Počas konzultácie sme zosúladili s mojim archetypom ideálnu klientku, venovali sme sa grafickej časti webu, dostala som množstvo tipov a príkladov, ako s novými informáciami pracovať. Doslova sme prešli všetko od A po Z. Venovali sme sa aj mojej konkurenčnej výhode a ako ju podporiť a odlíšiť sa.

Konzultácia bola konkrétna a šitá mne na mieru. Aj keď som mala jasno v tom, ako chcem web tvoriť, Ľudmila dokázala postrehnúť a poradiť, akým chybám sa mám vyhnúť, alebo čo by sa dalo urobiť autentickejšie a prirodzenejšie. Páčilo sa mi, že počúvala a dokázala ihneď reagovať na moje potreby.

Jednoznačne odporúčam, ak si nie ste istý alebo potrebujete radu. Získate komplexný pohľad na celok ako taký a aj na jeho súčasti a spoznáte lepšie seba prostredníctvom archetypu.

Miriam Paradová – lektorka a šperkárka
lenka-nemcova

"Ludmila vycítí vás a vaši značku, přesto vám necpe svoje názory"

Oslovit Ludmilu byla jasná volba, věděla jsem už dlouho předtím, že ona je ta pravá :-).

Po konzultaci, ve které mi během prvním dvaceti minut odpověděla na otázku mého druhého byznys-archetypu, na kterou jsem hledala odpověď půl roku předtím, jsme se domluvily na vytvoření Brand stylingu, přesunu webu na novou doménu, sjednocení jeho vizuální identity a optimalizaci. Prostě všechno to, na co jsem sama nestačila. Prostě komplexní řešení. To všechno hladce, rychle, efektivně.

Ludmilin přístup je profesionální, a přitom citlivý. Vycítí vás a vaši značku, přesto vám necpe svoje názory. Naprosto respektuje vaše názory a rozhodnutí, a jen když se zeptáte na její názor, zdvořile a s respektem vám ho dá. A vy nejspíš zjistíte, že má pravdu :-D. Ona totiž Vidí a Cítí.

Je to žena na svém místě a já považuju za velmi šťastné, že jsem měla možnost svěřit komplexní řešení svého online zázemí právě jí. Ludmilo, děkuju. Je skvělé, že jste.

Lenka A. Němcová – terapeutka
ludmila-hoosova-tvorbe-web-stranok-online-marketing-konzultacie-adela-sen-1
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok
jena-simkova

"Ľudka mi behom jednej konzultácie otvorila oči do iného sveta"

Po dlhých rokoch fotografovania pre časopisy som sa dostala do slepej uličky, už som sa nedokázala sama uživiť. Na odporúčanie mojej kamarátky som oslovila Ľudmilu a tá mi behom jednej konzultácie otvorila oči do iného sveta. Do sveta podnikateliek, ktoré potrebujú presne to, čo ja ponúkam – brand a biznis fotografie. Po prihlásení do prvej skupiny sa mi behom hodiny ozvali štyri podnikateľky, neverila som vlastným očiam. Konzultáciu určite odporúčam. Pre toho, kto sa nepohybuje v marketingu, je to ideálna možnosť, ako sa posunúť ďalej.

Jena Šimková – fotografka
Adela-riomee-stolarikova-probuzena

"Je třeba si rozmyslet, zda budete svůj čas utrácet nebo investovat"

Už po prvním telefonátu s Ľudkou mi bylo jasné, že je velká profesionálka, navíc mi sedla i lidsky. Nový web mi vytvořila během dvou týdnů a trpělivě se mnou ladila obsah, fonty i barevnost, dokud jsem nebyla spokojená.

Svůj web teď miluju, mohu se naplno věnovat tvorbě a díky stálé péči Ľudky rychleji rozvíjet své podnikání. Čas nám odměřuje všem stejně a každý z nás by si měl dobře rozmyslet, zda bude svůj čas utrácet nebo investovat.

Adéla Sen – life&biznis koučka
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok
monika-rumanova

"Ľudmila předčila mé očekávání, má nadání vnímat, co ostatní nevidí"

Ludmila je skutečně profesionálka na svém místě. Předčila mé očekávání, během konzultace šlo poznat že pracuje ze své „zóny génia,“ že má nadání vnímat co ostatní nevidí:) Pomohla mi definovat na čem mám svou značku stavět, nasměrovala mě na vhodné barvy, fonty, poradila kompletně s přípravou na brand focení a kromě vizuálu jsem obdržela i marketingové tipy. Celá konzultace probíhala velmi uvolněně, Ludmila je příjemná žena s nadhledem, určitě spolupráci doporučuji.

Monika Rumanová – podnikateľka
zuzana-ondrisova-tvarova-joga

"Oceňujem systematickosť práce a profesionalitu, som naozaj spokojná"

S Ľudkou sa mi spolupracovalo veľmi dobre. Zverila som jej do rúk vylepšenie štruktúry webu, sprehľadnenie a jednotný dizajn. Som veľmi spokojná. Oceňujem profesionalitu, dodržiavanie termínov, systematickosť práce, dodané návrhy a zmeny, s ktorými som okamžite súhlasila a nebolo nutné nič prerábať. Môžem ju len odporúčať. Ak budem potrebovať v budúcnosti niečo nové na webe, moja voľba bude jasná :). 
Zuzana Ondrisová – Tvárová joga
Brand styling (1)
Brand styling (2)
Brand styling (3)
renata-remenova-

"Teraz presne viem, čo musím robiť pre to, aby som dosiahla svoj cieľ"

Od prvého momentu, čo som objavila tento kurz, som vedela, že sa mi bude páčiť. Ale že ma takto nakopne, to som ani netušila! Od úplne prvého telefonátu až po poslednú hodinu bola Ľudka top. Je to neskutočne inšpiratívny človek, a som veľmi vďačná, že som ju mohla spoznať. Vďaka jej úžasnému prístupu som sa fakt tešila na hodiny, z ktorých som si odniesla kopec užitočných informácií a teraz presne viem, čo musím robiť pre to, aby som dosiahla svoj cieľ. Nemám slov, tento kurz má veľký potenciál vám zmeniť život.

Renátka Remeňová – absolventka individuálneho podnikateľského kurzu
martin-tham-wim-hof-method-instruktor

"Všetky nápady, čo som mal, vedela Ľudka zhmotniť a zmanifestovať"

Ľudmila je úžasný človek, veľmi sa mi páči naša spolupráca – je pre mňa naplňujúca a je pre mňa vždy radosť s ňou komunikovať. A  výsledky nasej spolupráce, konkrétne nový web, urobila nádherne. Všetky nápady, čo som mal, vedela zhmotniť, zmanifestovať a urobila to premakane.

Jej hlavné kvality sú presnosť, profesionálny prístup, ochota v komunikácii, nasadenie, tempo, ten drive, s ktorým to robí. Ľudmila vie, čo robí a robí to perfektne. Je to jeden úžasný človek a veľmi si vážim túto spoluprácu.

Martin Thám – Wim Hof Method inštruktor
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok-marketing-branding-stanka-polakova
ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok
jana-frycova

"Získala jsem odpovědi na otázky, které jsem nedokázala rozklíčovat"

Potřebovala jsem ujasnění směru podnikání, rady z praxe a nasměrování prvních kroků k cíli. Realita splnila nebo spíše předčila mé očekávání.

Získala jsem odpovědi na mnoho otázek, které jsem sama předtím nedokázala rozklíčovat. Jednoznačně doporučuji.

Jana Fryčová – záhradná dizajnérka
jitka-mullerova-regresni-terapie-konstelace-pro-podnikatelky

"Pracuje citlivě a umí najít to správné ořechové, aby byl web co nejlepší"

Doporučuji! Ludmila je profesionálka na správném místě. Pracuje citlivě a umí najít to správné ořechové, aby byl web co nejlepší. Jsem naprosto spokojená. Nejen, že je můj nový web moc hezký, ladí ke mně, ale je funkční a přehledný. A má vše, co má dobrý web mít. Děkuji!

Jitka Müllerová – regresní terapeutka
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok
polna-kuchyna-tvorba-web-stranky-ludmila-hoosova
ludmila-hoosova-tvorba-web-stranok