Ako vám môžem pomôcť

dostať vaše podnikanie na vyšší level

Konzultácie

Potrebujete pomôcť s nastavením marketingu, zadefinovaním kvalitnej stratégie a celkovo, naštartovať vaše podnikanie správnym smerom? Ak nechcete rozbiehať podnikanie štýlom pokus-omyl, rada vám s tým pomôžem.

Tvorba web stránok

Chceli by ste web, ktorý vám prináša zákazníkov a bude vaším najlepším obchodníkom 24 hodín denne? Získajte web na mieru, vrátane návrhu špičkového obsahu a štruktúry, ktorý bude slúžiť vášmu cieľu a potrebám zákazníkov.

Audit webu

Máte web, ale nespĺňa vaše očakávania? Problém môže v textoch, štruktúre, rýchlosti či funkčnosti. Výsledkom auditu je hĺbková analýza, kde získate konkrétne odporúčania, vďaka ktorým bude web prinášať očakávané výsledky.

Konzultácia

01.

Čo získate

 • Pohľad zvonku 
 • Konkrétne odporúčania
 • Efektívne riešenia
 • Konzultáciu šitú na mieru

Čo vám ponúkam

Tápete v marketingu? Chcete byť vidieť na internete, vybudovať silnú značku a odlíšiť sa od vašej konkurencie? Neviete, ktorým smerom sa vybrať, ako si správne zadefinovať kvalitnú stratégiu a cieľovú skupinu?

Ak chcete posunúť váš biznis na vyšší level a chceli by ste si ujasniť jeho smerovanie, ciele a stratégiu tak, aby vám podnikanie zarábalo viac, neváhajte ma kontaktovať.

vlado-wagner

"Ľudka navrhuje efektívne riešenia, šité na náš budget. Vrelo odporúčam."

Sme veľmi radi, že sme oslovili Ľudku na marketingové konzultácie. Na rozdiel od nás je v marketingu odborníčkou a vďaka spoločným konzultáciám sa nám podarilo posunúť našu akadémiu jogy o veľký kus vpred. Má prehľad, vidí veci komplexne, vie navrhnúť efektívne riešenia, šité na náš budget. Marketingové konzultácie vrelo odporúčam.

Vlado Wagner - zakladateľ Ásana

Tvorba web stránky

02.

Čo získate

 • Web stránku na mieru
 • Férovú cenu
 • Vysokú kvalitu
 • Jednoduchú administráciu

Čo vám ponúkam

Aby váš web plnil svoj cieľ a prinášal vám klientelu, potrebujete k tomu kvalitnú marketingovú stratégiu, logickú štruktúru, presne cielené texty a fotky, ktoré vystihujú a reprezentujú vašu značku.

Získajte moderný web na mieru, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše biznis ciele a bude slúžiť potrebám zákazníkov. Rada vás celým procesom prevediem krok po kroku.

"Je třeba si dobře rozmyslet, zda budete svůj čas utrácet nebo investovat."

Už po prvním telefonátu s Ľudkou mi bylo jasné, že je velká profesionálka, navíc mi sedla i lidsky. Nový web mi vytvořila během dvou týdnů a trpělivě se mnou ladila obsah, fonty i barevnost, dokud jsem nebyla spokojená. Svůj web teď miluju, mohu se naplno věnovat tvorbě a díky stálé péči Ľudky rychleji rozvíjet své podnikání. Čas nám odměřuje všem stejně a každý z nás by si měl dobře rozmyslet, zda bude svůj čas utrácet nebo investovat.

Adéla Sen - koučka a lektorka

Audit vášho webu

03.

Čo získate

 • Hĺbkovú analýzu webu
 • Odporúčania na zlepšenie
 • Návod na odstránenie chýb
 • Férovú cenu

Čo vám ponúkam

Web už máte. Ale zákazníci na ňom nenakupujú, odchádzajú z neho v rekordnom čase a nevracajú sa späť. Dôvodov môže byť viacero – texty, ktoré nepredávajú, obsah či nesprávna štruktúra webu, nedotiahnutý marketing, až po rýchlosť webu či jeho funkčnosť.

Pri hĺbkovom audite vám web zanalyzujem a výsledkom bude zoznam konkrétnych odporúčaní. Po ich zapracovaní vám vďaka nim začne web prinášať očakávané výsledky.

denisa-semanova-pan-green

"Audit bol veľmi podnetný, inšpirujúci a plný praktických tipov."

Audit sme chceli kvôli vychytaniu “múch” a slabých miest na nášom novom e-shope. Výstup z auditu bol úžasný :). Splnil moje očakávania a ešte omnoho viac – bol veľmi podnetný, inšpirujúci, tipy boli praktické a Ľudmila mi ukázala e-shop “inými očami”. Pomohla nám výrazne e-shop vylepšiť, upraviť ho viac prozákaznícky, moderne a podľa súčasných požiadaviek trhu. Komunikácia bola veľmi ľudská, čo oceňujem zo všetkého najviac. Určite odporúčam!

Denisa Semanová - majiteľka e-shopu Pan Green

Myslíte to so svojím podnikaním vážne?

Menu