Ako vám môžem pomôcť

dostať vaše podnikanie na vyšší level

Marketingová konzultácia

Potrebujete pomôcť s nastavením marketingu, zadefinovaním stratégie, správnej cieľovej skupiny, ponuky služieb, či s nastavením cien? Ak nechcete strácať čas či peniaze tým, že sa vyberiete nesprávnym smerom, určite sa ozvite.

Tvorba web stránok

Chceli by ste web, ktorý vám prináša zákazníkov a bude vaším najlepším obchodníkom 24 hodín denne? Získajte web na mieru, ktorý vyjadrí vašu značku, štýl, osobnosť a pritiahne vám tých správnych klientov.

Branding konzultácia

Podnikáte už nejakú dobu a ešte stále nemáte jasne zadefinovaný dizajn? Nekomunikujete konzistentne? Neviete, ako sa odlíšiť od konkurencie? Využite svoj potenciál pri budovaní značky naplno a získajte viac klientov.

Marketingová konzultácia

01.

Čo získate

 • Pohľad zvonku 
 • Efektívne riešenia
 • Konkrétne odporúčania
 • Konzultáciu šitú na mieru
 • Zohľadnenie výšky vášho budgetu
 • Roky skúseností a praxe 

Čo vám ponúkam

Tápete v marketingu? Chcete byť vidieť na internete a odlíšiť sa od vašej konkurencie? Nasávate kvantum informácií okolo seba a nie ste si istí, ktorá cesta je tá pravá? Potrebujete pomôcť so stratégiou, zadefinovaním cieľovej skupiny, či nastavením komunikácie vašej značky? Neviete sa rozhodnúť, ako upraviť ponuku služieb a výšku cien?

Ak ste rozhodnutí posunúť váš biznis na vyšší level, potrebujete si ujasniť jeho smerovanie, ciele a stratégiu tak, aby vám podnikanie zarábalo viac, neváhajte ma kontaktovať. Povieme si nielen čo robiť, ale aj čo nerobiť, lebo je to pre vás strata času či peňazí (alebo oboch).

Cena úvodnej konzultácie je 80€ (2 200 Kč), trvá približne dve hodiny a prebieha telefonicky alebo cez Skype. Ak budete následne potrebovať pri realizácii odporučení ďalšiu pomoc, môžete sa objednať na nadväzujúce hodinové konzultácie, ktorých cena je 45€ (1 250 Kč).

vlado-wagner

"Ľudka navrhuje efektívne riešenia, šité na náš budget. Vrelo odporúčam."

Sme veľmi radi, že sme oslovili Ľudku na marketingové konzultácie. Na rozdiel od nás je v marketingu odborníčkou a vďaka spoločným konzultáciám sa nám podarilo posunúť našu akadémiu jogy o veľký kus vpred. Má prehľad, vidí veci komplexne, vie navrhnúť efektívne riešenia, šité na náš budget. Marketingové konzultácie vrelo odporúčam.

Vlado Wagner - zakladateľ Ásana

Tvorba web stránky

02.

Čo získate

 • Web stránku na mieru
 • Dôraz na predajnosť webu
 • Dovedenie návštevníka k cieľu 
 • Jednoduchú administráciu
 • Vysokú kvalitu
 • Férovú cenu

Čo vám ponúkam

Aby váš web plnil obchodný cieľ, prinášal vám klientelu a zákazky, potrebujete k tomu kvalitnú marketingovú stratégiu, logickú štruktúru webu, presne cielené texty a fotky, ktoré vystihujú a reprezentujú vašu značku.

Weby bežne tvorím v redakčnom systéme WordPress na mieru tak, aby dizajn vyjadroval vašu značku a osobnosť a web plnil vaše biznis ciele. Rada vás celým procesom prevediem krok po kroku tak, aby sme dospeli k úspešnému cieľu. Cenovú ponuku na mieru vám zašlem po vyplnení vstupného dotazníka. Ak nemáte jasnú predstavu o tom, ako by ste sa mali na webe prezentovať, akú by mal mať štruktúru a obsah, objednajte sa najskôr na vstupnú konzultáciu TU >>>.

Ak máte záujem o redizajn webu, ktorý chcete posunúť na vyšší level, či už z dizajnovej alebo predajnej stránky, objednajte sa prosím na konzultáciu TU >>>. Počas konzultácie dôkladne preberieme vaše ciele, rozsah úprav v štruktúre a obsahu, dizajn webu a dohodneme ďalší postup prác.

"Je třeba si dobře rozmyslet, zda budete svůj čas utrácet nebo investovat."

Už po prvním telefonátu s Ľudkou mi bylo jasné, že je velká profesionálka, navíc mi sedla i lidsky. Nový web mi vytvořila během dvou týdnů a trpělivě se mnou ladila obsah, fonty i barevnost, dokud jsem nebyla spokojená. Svůj web teď miluju, mohu se naplno věnovat tvorbě a díky stálé péči Ľudky rychleji rozvíjet své podnikání. Čas nám odměřuje všem stejně a každý z nás by si měl dobře rozmyslet, zda bude svůj čas utrácet nebo investovat.

Adéla Sen - koučka a lektorka

 Branding konzultácia

03.

Čo získate

 • Pohľad zvonku
 • Konkrétne tipy
 • Pohľad dizajnéra
 • Konzultáciu šitú na mieru
 • Roky skúseností a praxe

Čo vám ponúkam

Podnikáte už nejakú dobu v službách a stále nemáte jasne vyhranený štýl komunikácie či jednotný dizajn? Chýba vám odvaha vybrať sa VLASTNOU cestou?

Pomôžem vám namiešať alchýmiu vašej značky tak, aby bola nezabudnuteľná. Aby bola v súlade s vašou osobnosťou a podnikaním. Odlíšite sa od konkurencie. Získate odvahu ísť vlastnou cestou. Vaša značka bude zapamätateľná, silná, unikátna, neodolateľná. A autentická. Budete priťahovať tých správnych klientov, pre ktorých budete prvou voľbou.

Ak ste rozhodnutí vybudovať silnú značku, zadefinovať svoj vlastný štýl, konzistentnú komunikáciu, jednotný dizajn – logo, fonty, farby, určite ma kontaktujte.

Cena úvodnej konzultácie je 80€ (2 220 Kč), trvá približne dve hodiny a prebieha telefonicky alebo cez skype. Ak budete následne potrebovať ďalšiu pomoc, môžete sa objednať na nadväzujúce hodinové konzultácie, ktorých cena je 45€ (1 250 Kč).

silvia-solarikova

"Našla som podstatu svojej značky. Ešte raz veľká vďaka!"

Potrebovala som si nastaviť brandové farby a celkovo štýl značky. Konzultácia k personal brandingu je super. Ľudmila mi v konzultácii odhalila kus mojej podstaty, na ktorú som pozabudla a je pritom pre mňa tak dôležitá. Mám svojich 5 farieb pre vizuálnu identitu značky, doladili sme font, ujasnila som si, čo vysielať do sveta. Ešte raz veľká vďaka!

Silvia Soláriková - biznis koučka a lektorka

Myslíte to so svojím podnikaním vážne?

Menu