Web

S dušou

Web, ktorý vám sadne ako…

Veď viete čo. Uliaty na mieru.

Aby váš web priťahoval srdcovú klientelu, mala by z neho dýchať esencia vašej značky. Okrem toho by mal mať strategicky navrhnutú štruktúru, presne cielené texty a kvalitné brand fotky.

Weby tvorím vo WordPresse či Miowebe tak, aby dizajn vyjadroval vašu značku a web plnil biznis ciele.  

ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok

Web, ktorý je vaším odtlačkom

Tvorba webu je proces, ale nemusíte sa toho báť. Budem vás ním celý čas sprevádzať krok po kroku cez e-maily alebo telefonicky.

  • Ako markeťáčka dbám na to, aby sme nezanedbali analýzu a stratégiu – ľudskou rečou, aby web predával a návštevníka doviedol k cieľu (k nákupu či osloveniu).
  • Ako brandoholička vytvorím web s dizajnom, ktorý je odtlačkom vašej duše. Tak, aby z neho návštevník vycítil vašu značku pri prvej návšteve.
  • Z technickej stránky sa postarám, aby bol web plne responzívny pre mobilné zariadenia, nabiehal do pár sekúnd, mal základnú SEO optimalizáciu a bol bezpečný. Web bude plne editovateľný a môžete ho upravovať podľa potrieb.

Moja hodinová sadzba je 45€/hodinu (1200 Kč) a bežný web trvá zvyčajne cca 20 – 30 hodín, v závislosti od vašich požiadaviek. Presnejšiu cenovú kalkuláciu vám zašlem po vyplnení vstupného dotazníka >> 

Ak nemáte jasnú predstavu o tom, ako by ste sa mali na webe brandovo prezentovať, akú by mal mať štruktúru, obsah či dizajn, objednajte si najskôr vstupnú web konzultáciu >>

Ak potrebujete redizajn webu, vytvoriť online kurz alebo členskú sekciu, rezervujte si prosím web konzultáciu.  Počas nej dôkladne preberieme vaše biznis ciele, rozsah úprav v štruktúre, obsahu alebo dizajne a dohodneme ďalší postup prác. Cena konzultácie je 85€ (2 300 Kč).

Školenia k webu

Máte web na WordPresse (Divi či MioWeb) a neviete si rady s konkrétnym problémom? Alebo sa chcete naučiť web upravovať samy, aby ste kvôli každej banalite nemuseli platiť odbornú pomoc?

Ak potrebujete pomôcť s nastavením prepojenia webu s e-mailovým poskytovateľom, stiahnutím magnetu alebo prepojiť web s predajným systémom (Simpleshop či FAPI), spoločne to zvládneme. Cez zdieľanú obrazovku si prakticky ukážeme, ako s tým pracovať.

Školenie trvá minimálne hodinu a riešime počas neho konkrétne otázky, s ktorými potrebujete pomôcť. Cena je 85€/hod. (2 300 Kč). Ak presiahneme hodinu, doúčtujem cenu podľa reálneho trvania školenia (za každých začatých 5 minút). 

Školenie si objednajte tu >>

Individuálne realizujem aj komplexné školenie, zamerané na tvorbu webov vo WordPresse. Prebieha online cez zdieľanú obrazovku a trvá 1-3 dni (podľa potreby a dohody vopred).

Toto školenie je pre vás vhodné, ak sa chcete tvorbe webov venovať profesionálne, alebo sa chcete naučiť spravovať svoj web na pokročilej úrovni. Okrem technickej stránky sa naučíte, aj ako strategicky pracovať s obsahom – tak, aby web predával.

Cena školenia je 45€/hod. (1 200 Kč). Ak máte záujem, napíšte mi a dohodneme si termín.