Ako vám môžem pomôcť

dostať vaše podnikanie na vyšší level

Marketingová konzultácia

Potrebujete pomôcť s nastavením marketingu, správnym výberom cieľovej skupiny, zadefinovaním stratégie, ponuky služieb, či nastavením cien? Ak nechcete strácať čas tým, že sa vyberiete nesprávnym smerom, rada vám s tým pomôžem.

Tvorba web stránok

Chceli by ste web, ktorý vám prináša zákazníkov a bude vaším najlepším obchodníkom 24 hodín denne? Získajte web na mieru, vrátane návrhu špičkového obsahu a štruktúry, ktorý bude slúžiť vášmu cieľu a potrebám zákazníkov.

Branding konzultácia

Podnikáte už nejakú dobu v službách a neustále meníte dizajn? Nemáte jasne vyhranený štýl komunikácie? Chýba vám odvaha vybrať sa vlastnou cestou? Nájdite svoj archetyp a využite jeho potenciál pri budovaní značky naplno.

Marketingová konzultácia

01.

Čo získate

 • Pohľad zvonku 
 • Efektívne riešenia
 • Konkrétne odporúčania
 • Konzultáciu šitú na mieru
 • Zohľadnenie výšky vášho budgetu
 • Roky skúseností a praxe 

Čo vám ponúkam

Tápete v marketingu? Chcete byť vidieť na internete a odlíšiť sa od vašej konkurencie? Nasávate kvantum informácií okolo seba a nie ste si istí, ktorá cesta je tá pravá? Potrebujete pomôcť so stratégiou, zadefinovaním cieľovej skupiny, či nastavením komunikácie vašej značky? Neviete sa rozhodnúť, ako upraviť ponuku služieb a výšku cien?

Ak ste rozhodnutí posunúť váš biznis na vyšší level, potrebujete si ujasniť jeho smerovanie, ciele a stratégiu tak, aby vám podnikanie zarábalo viac, neváhajte ma kontaktovať. Povieme si nielen čo robiť, ale aj čo nerobiť, lebo je to pre vás strata času či peňazí (alebo oboch).

Cena úvodnej konzultácie je 80€, trvá približne dve hodiny a prebieha telefonicky. V cene je aj písomný výstup so zápisom z konzultácie a konkrétnymi odporúčaniami. Ak budete následne potrebovať pri realizácii odporučení ďalšiu pomoc, môžete sa objednať na nadväzujúce hodinové konzultácie, ktorých cena je 35€.

vlado-wagner

"Ľudka navrhuje efektívne riešenia, šité na náš budget. Vrelo odporúčam."

Sme veľmi radi, že sme oslovili Ľudku na marketingové konzultácie. Na rozdiel od nás je v marketingu odborníčkou a vďaka spoločným konzultáciám sa nám podarilo posunúť našu akadémiu jogy o veľký kus vpred. Má prehľad, vidí veci komplexne, vie navrhnúť efektívne riešenia, šité na náš budget. Marketingové konzultácie vrelo odporúčam.

Vlado Wagner - zakladateľ Ásana

Tvorba web stránky

02.

Čo získate

 • Web stránku na mieru
 • Dôraz na predajnosť webu
 • Dovedenie návštevníka k cieľu 
 • Jednoduchú administráciu
 • Vysokú kvalitu
 • Férovú cenu

Čo vám ponúkam

Aby váš web plnil svoj obchodný cieľ a prinášal vám klientelu, potrebujete k tomu kvalitnú marketingovú stratégiu, logickú štruktúru webu, presne cielené texty a fotky, ktoré vystihujú a reprezentujú vašu značku.

Weby bežne tvorím v redakčnom systéme WordPress na mieru tak, aby dizajn vyjadroval vašu značku a osobnosť a web plnil vaše biznis ciele.

Rada vás celým procesom prevediem krok po kroku tak, aby sme dospeli k úspešnému cieľu. Cenovú ponuku na mieru vám zašlem po vyplnení vstupného dotazníka.

"Je třeba si dobře rozmyslet, zda budete svůj čas utrácet nebo investovat."

Už po prvním telefonátu s Ľudkou mi bylo jasné, že je velká profesionálka, navíc mi sedla i lidsky. Nový web mi vytvořila během dvou týdnů a trpělivě se mnou ladila obsah, fonty i barevnost, dokud jsem nebyla spokojená. Svůj web teď miluju, mohu se naplno věnovat tvorbě a díky stálé péči Ľudky rychleji rozvíjet své podnikání. Čas nám odměřuje všem stejně a každý z nás by si měl dobře rozmyslet, zda bude svůj čas utrácet nebo investovat.

Adéla Sen - koučka a lektorka

Personal Branding konzultácia

03.

Čo získate

 • Pohľad zvonku
 • Konkrétne tipy
 • Pohľad dizajnéra
 • Konzultáciu šitú na mieru
 • Roky skúseností a praxe

Čo vám ponúkam

Podnikáte už nejakú dobu v službách a stále nemáte jasne vyhranený štýl komunikácie či jednotný dizajn? Chýba vám odvaha vybrať sa VLASTNOU cestou?

Potom je načase začať pracovať s archetypmi. Vďaka nim dokážete logicky definovať svoju značku. Odhaliť jej podstatu, ísť svojou vlastnou cestou. Odlíšiť sa od konkurencie. Vybudovať značku, ktorá je silná, unikátna, stabilná, konzistentná. A autentická. Budete priťahovať tých správnych klientov. A tí budú vedieť, čo od vás čakať. Zo svojho archetypu získate silu, ktorú viete využiť vo svojom podnikaní. A rozvinúť ho naplno.

Ak ste rozhodnutí posunúť vašu značku na novú úroveň, zadefinovať svoj vlastný štýl, jednotný dizajn a autentickú komunikáciu, kontaktujte ma.

Cena úvodnej konzultácie je 80€, trvá približne dve hodiny a prebieha telefonicky. V cene je aj písomný výstup so zápisom z konzultácie a konkrétnymi odporúčaniami. Ak budete následne potrebovať pri realizácii odporučení ďalšiu pomoc, môžete sa objednať na nadväzujúce hodinové konzultácie, ktorých cena je 35€.

silvia-solarikova

"Pripomenula si mi, čo je to moje. Ešte raz veľká vďaka!"

Konzultácia k personal brandingu je super. Urobiť si jasno vo svojich archetypov je krásna vodiaca linka. Pripomenula si mi, čo je to moje. Ešte raz veľká vďaka! Nástrel farbičiek som hneď dnes otestovala na webe a páčia sa mi. Hneď to má iného ducha.

Silvia Soláriková - biznis koučka a lektorka

Myslíte to so svojím podnikaním vážne?

Menu