Marketing kľúčom

K srdcu klienta

Tápete v marketingu?

Nasávate okolo seba kvantum informácií, marketingových noviniek a začínate sa v tom strácať?

Chcete byť vidieť na internete a cítiť sa v tom dobre?

Potrebujete sa odlíšiť od konkurencie, pomôcť s marketingovou stratégiou, zadefinovaním cieľovky a výrazne zvýšiť svoje príjmy?

ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok

Ako drahé je nezmeniť nič?

Povieme si nielen čo robiť, ale aj čo nerobiť, lebo je to pre vás strata času či peňazí (alebo dokonca oboch). Ujasníte si celkovú stratégiu, biznis ciele a cieľovú klientelu v súlade s vašimi hodnotami a značkou.

Cena úvodnej konzultácie je 130€ (3 500 Kč), trvá približne dve hodiny a prebieha telefonicky. Ak budete potrebovať pri realizácii odporučení ďalšiu pomoc, môžete si objednať nadväzujúce hodinové konzultácie za cenu 65€ (1 800 Kč).

VIP biznis mentoring

Chcete na svojom biznise naozaj zapracovať, rozbehnúť ho naplno vďaka strategickému marketingu, webu, ktorý predáva a skvelým textom? Alebo máte v hlave online projekt, ale neviete, ako ho uchopiť a dotiahnuť do konca?

Potom vám ponúkam dlhodobú spoluprácu – osobný biznis mentoring 1 na 1. Počas 6-tich konzultácií spolu preberieme limitujúce bloky a pochybnosti, ktoré vás brzdia. Vytvoríte si VAŠU podnikateľskú cestu, ktorou pritiahnete svojich srdcových klientov a na jej konci získate akčný plán jednotlivých krokov, ktoré váš biznis či online projekt úspešne vystrelia (ku hviezdam ;)). Aké reálne výsledky vám to môže priniesť si môžete prečítať v tejto prípadovej štúdii >>

Cena VIP balíčku je 370€ (9 900 Kč) a konzultácie prebiehajú telefonicky alebo cez Zoom. Začnete tým, že si objednáte balík a rezervujete termín prvej konzultácie. Po úhrade sa do toho pustíme spolu naplno.