Objavte kľúč

K srdcu klienta

Vytiahnem z vás to najlepšie

Nech to ukrývate akokoľvek hlboko.

V biznise či s ukotvením značky sa môžete trápiť sama mesiace. Alebo aj nemusíte. A spolu to vyriešime za 2 hodiny behom online konzultácie.

Ak strácate nad podnikaním nadhľad a nedokážete to rozseknúť svojimi silami, rady experta zvonku váš biznis môžu vystreliť fakt vysoko.

ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok

Konzultácia pre akčné ženy

Spoločne rozlúskneme stratégiu, biznis ciele, portfólio služieb, ceny a cieľovú klientelu. Tak, aby boli v súlade s vašimi hodnotami a značkou. A výsledkom bolo zvýšenie príjmov. 

Odovzdám vám moje dlhoročné know-how z biznisu, marketingu aj brandingu. Vďaka rokom praxe s webmi, predajnými systémami, e-mailingom či online kurzami vám viem poradiť aj s technickými riešeniami. 

Cena konzultácie je 130€ (3 600 Kč), trvá približne dve hodiny a prebieha telefonicky.

Balíček 6 hodinových konzultácií

Cena balíčku je 370€ (9 900 Kč) a konzultácie prebiehajú telefonicky alebo cez Zoom.

Počas konzultácií vytvoríme VAŠU podnikateľskú cestu, ktorou pritiahnete srdcových klientov.  Na jej konci budete mať akčný plán jednotlivých krokov, ktoré váš biznis či online projekt úspešne vystrelia nahor (až k mesiacu ;))

Začnete tým, že si rezervujete termín prvej konzultácie (do poznámky prosím napíšte, že máte záujem o balík). Po úhrade sa do toho pustíme spolu naplno.

Jedinečný a sebavedomý brand

Tápete, ako profilovať svoju značku a ktorou cestou sa vybrať? Pomôžem vám namiešať esenciu značky tak, aby bola jedinečná. Aby bola v súlade s vašimi hodnotami, osobnosťou či archetypom.

Vaša značka bude zapamätateľná, silná a autentická. Odlíšite sa od konkurencie. Pritiahnete si srdcových klientov. A budete pre nich prvou voľbou.

Cena konzultácie je 130€ (3 600 Kč), trvá približne dve hodiny a prebieha telefonicky.

VIP biznis mentoring

Za úspechom vášho biznisu môže stáť jediná osoby – VY.

Ja vás na tejto ceste môžem len sprevádzať.

Ak ste rozhodnutá na svojom biznise naozaj zapracovať, rozbehnúť ho naplno, potom polročný biznis mentoring 1 na 1 je presne pre vás.

V cene máte 30 hodinových konzultácií cez Zoom + 15 hodín (podpora s webom, textami, e-mailingom, predajným systémom a mini konzultácie na messengeri).

Začneme tým, že spolu preberieme limitujúce bloky a pochybnosti, ktoré vás brzdia.

Počas šiestich mesiacoch vás čaká raketový posun.

Cena VIP mentoringu je 2 990€ (79 000 Kč).

Začnete tým, že si rezervujete termín prvej konzultácie (do poznámky prosím napíšte, že máte záujem o mentoring). Po úhrade sa do toho pustíme spolu naplno.