Objavte kľúč

K srdcu klienta

Vytiahnem z vás to najlepšie

Nech to ukrývate akokoľvek hlboko.

V biznise či s ukotvením značky sa môžete trápiť sama mesiace. Alebo aj nemusíte. A spolu to vyriešime za 2 hodiny behom online konzultácie.

Ak strácate nad podnikaním nadhľad a nedokážete to rozseknúť svojimi silami, rady experta zvonku váš biznis môžu vystreliť fakt vysoko.

ludmila-hoosova-konzultacie-marketing-branding-tvorba-web-stranok

Konzultácia pre akčné ženy

Spoločne rozlúskneme stratégiu, biznis ciele, portfólio služieb, ceny a cieľovú klientelu. Tak, aby boli v súlade s vašimi hodnotami a značkou. A výsledkom bolo zvýšenie príjmov. 

Odovzdám vám moje dlhoročné know-how z biznisu, marketingu aj brandingu. Vďaka rokom praxe s webmi, predajnými systémami, e-mailingom či online kurzami vám viem poradiť aj s technickými riešeniami. 

Cena konzultácie je 130€ (3 600 Kč), trvá približne dve hodiny a prebieha telefonicky.

Jedinečný a sebavedomý brand

Tápete, ako profilovať svoju značku a ktorou cestou sa vybrať? Pomôžem vám namiešať esenciu značky tak, aby bola jedinečná. Aby bola v súlade s vašimi hodnotami, osobnosťou či archetypom.

Vaša značka bude zapamätateľná, silná a autentická. Odlíšite sa od konkurencie. Pritiahnete si srdcových klientov. A budete pre nich prvou voľbou.

Cena konzultácie je 130€ (3 600 Kč), trvá približne dve hodiny a prebieha telefonicky.

VIP biznis mentoring

Chcete na svojom biznise naozaj zapracovať, rozbehnúť ho naplno vďaka strategickému marketingu, webu, ktorý predáva a skvelým textom? Alebo máte v hlave online projekt, ale neviete, ako ho uchopiť a dotiahnuť do konca?

Potom vám ponúkam dlhodobú spoluprácu – biznis mentoring 1 na 1.

Počas 6-tich hodinových konzultácií (resp. 1 dvojhodinová a 4 hodinové) spolu preberieme limitujúce bloky a pochybnosti, ktoré vás brzdia. Vytvoríte si SVOJU podnikateľskú cestu, ktorou pritiahnete svojich srdcových klientov a na jej konci budete mať akčný plán jednotlivých krokov, ktoré váš biznis či online projekt úspešne vystrelia nahor (až k mesiacu ;)).

Aké reálne výsledky vám to môže priniesť si môžete prečítať v tejto prípadovej štúdii >>

Cena VIP balíčku je 370€ (9 900 Kč) a konzultácie prebiehajú telefonicky alebo cez Zoom. Začnete tým, že si rezervujete termín prvej konzultácie (do poznámky prosím napíšte, že máte záujem o mentoring). Po úhrade sa do toho pustíme spolu naplno.