Online kurz Podnikajte mag(net)icky

Získaj kontakt na srdcových klientov, ktorí naštartujú tvoj biznis

Vedela si, že kontakt na klienta je pre úspešný biznis alfou a omegou?
A mať komu predávať je kľúčom k fungujúcemu podnikaniu?

Vybuduj si (s ľahkosťou!) databázu srdcových klientov a spoznaj fungujúce princípy ako premeniť fanúšikov na platiacich zákazníkov.

black-quote
Kurz „Podnikejte mag(net)icky doporučuji všemi deseti. Je to nedocenitelný průvodce k úspěchu. Investice, kterou plně během přístupu ke kurzu stihnete zužitkovat.

Největší výzvou je vyhradit si na kurz čas a plnou pozornost. Jinak vás nic nemůže zastavit a za pár dní budete mít magnetický magnet na webu!

Anna Novotná, koučka

Získavaj kontakty efektívne

Ukážem ti, ako si vybrať typ magnetu, ktorý zaujme na prvý pohľad. Získaš bohatú inšpiráciu mnohých formátov a nebudeš plytvať energiou na niečo, čo už dávno nefunguje.

Premýšľaj strategicky

Prezradím ti, ako vytvoriť magnet, ktorý logicky nadviaže na budúci predaj. Povieme si, ako ho dostať von medzi potenciálnych klientov, ktorí zaň radi zanechajú svoj e-mailový kontakt. Spoznáš fungujúce princípy, ktoré udržia nový kontakt „vo vare“, aby ste prehlbovali vzájomný vzťah a dôveru.

Predávaj jednoducho

Keď do magnetu vložíte TVOJU energiu, prirodzene pritiahneš svojich srdcových klientov. Ak sa o nich budeš starať a pracovať s nimi takticky, radi od teba v budúcnosti nakúpia.

Ovládni MailerLite

V kurze nájdeš návody, ako krok po kroku nastaviť  e-mailový nástroj MailerLite. Tak, aby ti e-maling šetril čas a prinášal výsledky.

A čo ešte?

V kurze sa dozvieš, ako následne pracovať s databázou kontaktov, aby si ju využila na maximum. Tak, aby sa stala efektívnym predajným nástrojom.

Naučím ťa pár trikov, ako zlepšiť získavanie kontaktov priamo z tvojho webu. Zistíš, aké jednoduché je prepojiť e-mailing s webom a že databáza sa dá budovať aj bez neho.  

A získaš inšpiráciu, o ČOM písať.

Podnikajte mag(net)icky

Ako online kurz prebieha

Kurz má formu kombinácie textov a videí a je dostupný ihneď po zakúpení.

  • Kurz je sprístupnený v uzavretej členskej sekcii na webe, ku ktorej získaš prístup na 12 mesiacov.
  • Na záver kurzu budeš vedieť, ako technicky aj obsahovo pripraviť skvelý magnet a ako pracovať s databázou kontaktov tak, aby si premenila fanúšikov na zákazníkov.

Po úhrade ti príde potvrdenie o zaplatení a následne e-mail s prístupovými údajmi ku kurzu.

Čo povedali o kurze:

anna-novotna

"Velice oceňuji technickou část kurzu, která je podána tak, že nejde udělat chyba"

Kurz je komplexní a skvělý. Propracované, stručné, ale přitom absolutně výstižné kapitoly, které mě provedly od myšlenkové přípravy „co a pro koho by magnet vlastně měl být“ až po technické video tutoriály krůček po krůčku jak napojit magnet na web a emailingový systém mailerlite.

Mezitím tipy na různé vychytávky, doplňkové užitečné aplikace a ukázky na příkladech od marketingových velikánů.

Velice oceňuji technickou část kurzu, která je podána návodným způsobem tak, že nejde udělat chyba. Dokonce i s tipy jak dostát požadavkům na GDPR.

Kurz Podnikejte mag(net)icky doporučuji všemi deseti.

Anna Novotná, koučka

jana frycova

"Kurz mi pomohl pochopit, jak magnet funguje, a jak ho technicky spustit"

Kurz mi opravdu velmi pomohl pochopit, jak magnet funguje, jak ho vytvořit a hlavně jak ho technicky spustit.

Zvláště o tom posledním jsem neměla ani ponětí a nikde jinde jsem k technikáliím relevantní a komplexní informace nenašla.

Magnet je nezbytná záležitost pro každou online podnikatelku (a nejen online) a tak informace z kurzu bohatě využiji nejen teď, ale i v budoucnu.

Jana Fryčová, Zahradní štestí

anna-novotna

"Umím pracovat s MailerLite - o něm jsem nevěděla zhola nic!"

Kurz byl skvělý! Mám téma magnetu, formát, v kostce vím obsah a vím jak ho zpracovat. Umím pracovat s MailerLite – o něm jsem nevěděla zhola nic! A hodně jsem se toho bála… Teď umím dokonce nastavit workflow! Super a děkuji. 

Monika Voráčková, podnikateľka

jana frycova

"Kurz byl skvělý, se všemi potrebnými informacemi"

Uz delsi dobu jsme mela na mysli tvorbu magnetu, ale vubec jsem nevedela, jak na to.

A najednou se objevil tenhle skvely kurz od Ludmily, se vsemi potrebnymi informacemi, od promysleni pro koho vlastne tvorime, vyhody a nevyhody jednotlivych tipu magnetu az po video navody technickych nastaveni. Urcite muzu jen doporucit!

Zuzana Šnajdrová, podnikateľka

jana frycova

"Díky videím jsem dokázala nastavit všechno, co bylo potřeba"

Trochu jsem se ze začátku bála, ale kurz je psaný tak poutavě (nebo jak bych to řekla) že jsem na další lekci vyloženě čekala.

Díky kurzu jsem zjistila, že mám co nabídnout a taky jsem díky tomu přišla na další témata v mém oboru, o kterých dokážu mluvit. A díky videím, které jsem viděla mockrát (a asi ještě mockrát uvidím) jsem dokázala nastavit všechno co bylo potřeba.

Michaela Embacherová, Remyšl

anna-novotna

"Rozhodně skvělý je technický návod, šlo to jako po másle!"

Věděla jsem, že magnet je potřeba, ale byl to pro mě velký oříšek. Hodně mi pomohla první teoretická část, jak magnet vlastně uchopit a co má splňovat, aby fakt zaujal.

Skvělý byl přehled všech typů magnetu pěkně přehledně, takže se mi nápad dobře napasoval na jeden typ a napadly mě další dva magnety.

Rozhodně skvělý je technický návod, šlo to jako po másle. Díky za něj!

Zuzana Endrychová, webdizajnérka

jana frycova

"Kurz mi otvoril cestu ku zákazníkom"

Ako úplnej začiatočnícke vo sfére samostatného podnikania mi kurz otvoril cestu ku zákazníkom.

Donedávna abstraktná predstava o on-line marketingu sa počas kurzu zhmotnila do veľmi konkrétnej podoby.

Okrem iného, si navždy budem pamätať Ľudkinu radu: „Odhoďte perfekcionizmus, pošlite očakávania niekam do ….(preč) a choďte do toho naplno. Aj keď to nebude dokonalé. Po ceste to vylepšíte.“ Ďakujem.

Viera Dobročáni, podnikateľka

anna-novotna

"Ludmila nás v kurzu skvěle provedla celým procesem tvorby magnetu"

Mnohokrát děkuji za úžasný kurz, kde nás Ludmila skvěle provedla celým procesem tvorby magnetu, od základů – strategie, jak nad ním přemýšlet, jakou formu zvolit, technické nastavení až po následné šíření a práci s databází.

Během kurzu jsem zpracovala checklist, co vše a jak si můžete ve svém podnikání zjednodušit. Takže kurz má i praktický výstup, když ho berete vážně…

Monika Rumanová, procesová manažérka

Získaj mag(net)icky databázu srdcových klientov

V kurze nečakaj šablóny, ale zdieľanie reálnych skúseností a ukážok z praxe. Vďaka postupom, ktoré ti ukážem, som získala svoju e-mailovú databázu a úspešne rozbehla biznis.

Takisto som pomohla výrazne rozšíriť aj databázy svojich klientov. Organicky, bez investícií do reklamy.

A toto naučím aj teba.

ludmila-hoosova

Cena kurzu

Cena je len 57 EUR / 1490 Kč. 

Po úhrade ti príde potvrdenie o zaplatení a následne e-mail s prístupovými údajmi ku kurzu.

Tento kurz je práve pre teba:

Ak začínaš od nuly alebo máš malú databázu do 500 – 1000 kontaktov a nevyužívaš naplno jej potenciál.

Ak tušíš, že e-mailový kontakt je kľúčom k srdcu klienta. Že získať ho sa dá aj nenásilne, prirodzene a s ľahkosťou. Proste žensky.

Ak si vyskúšala na získanie kontaktov všetko, vrátane e-booku zdarma. A zatiaľ bez úspechu.

Ak potrebuješ technické návody na MailerLite krok po kroku.

Objednávka

Pre objednávky z ČR: Ak si chceš dať službu do firemných nákladov a nie si platcom DPH ani IO, je potrebné prihlásiť sa k IO a odviesť DPH 21% v ČR.

Ak je to „pre radosť“ a nedávaš si službu či produkt do nákladov, kúp si ho ako spotrebiteľ, tj. neuvádzaj svoje IČO, len meno a krajinu a ideálne plať zo svojho súkromného účtu.